Vabaaja- ning puhketegevused

wave-white
Lisaks veepealsetele matkadele, pakume mitmesuguseid vabaajategevusi.

Seiklusmängud

Seiklusmängud muruväljakul, metsas ning jõel näiteks vibujaht, discgolf, kastitorn, seiklusrajad jne. Meeskonnatöö mängud looduses, siseruumides, vee peal. Näiteks: suur pusle, lebode võistus, kastide lappamine, meeskondlik tripstrapstrull, vesised võistlused, köiel seismine, mängud GPSidega jne. Küsi lisa! www.suurseiklus.ee

Räätsamatkad

Tavaliselt arvatakse, et rääts (ingl.k snowshoe) on seotud ainult lumel kõndimisega. Jah tõsi küll, lumel on väga hea räätsadega käia. Iseäranis põnev on räätsadega matkata aga kevadises või sügiseses rabas. Räätsaga saab minna sinna, kuhu kuiva jala või isegi kummikuga on keeruline pääseda. Älvetel õõtsumine on räätsamatka lahutamatu osa. Räätsadeks kasutame väga mugavaid ja vastupidavaid Prantsusmaal valmistatud Morpho räätsasid. Väiksematele matkajatele on meil olemas väiksemad räätsad. Räätsamatka kestvuseks on 3 – 7 tundi. Kokkuleppel matka lõpus teeme lõket ja pakume matkasuppi. Räätsamatkale saame korraga viia maksimaalselt 50 inimest. Räätsamatkadel kõige noorem osaleja on olnud 6 aastane ja kõige vanem 85.

Rabamatkad

Rabamatkad koos saatjaga või omapäi Jalase rabas mööda metsarada, mööda laudteed ning ümber rabajärve koos metsas hakkamasaamise õpetusega. Küsi lisa!

Tõukekelgumatkad

Tõukekelkudega matkamiseks sobivad hästi künklikud maastikud, külateed, miks mitte ka metsateed ja kõva koorikuga lumi maastikul ning jõejääl. Tänu laiadele lumejalastele ei vaju need kelgud nii kergelt lume sisse. Väga äge on tõukekelguga matkata ka mööda jõgesid, järvesid või sõita mõnele meresaarele või laiule, kui külm on veekogud korralikult kaanetanud. Tõukekelkudeks kasutame sportlike Kickspark Max tõukekelkusid. Tõukekelgumatka kestvuseks on 3 – 7 tundi. Pärast kosutavat tõukekelgumatka valmistame lõkkel teed ja matkasuppi. Tõukekelgule saame maksimaalselt viia 25 inimest. Tõukekelgumatkade kõige noorem osaleja on olnud 7 aastane ja kõige vanem 75.

Langevarjuhüpped ja lennukiga lendamine

5 km eemal Kuusiku Lennuväljal on võimalik sooritada langevarjuhüppeid (üksikhüpet, tandemhüpe) või nautida lõbusõitu lennukiga (korraga max 10 inimest) Küsi lisa! https://skydive.ee

Võta ühendust!​

+372 51 41 432

Oled huvitatud konkreetsest pakkumisest? Helista või jäta oma kontaktandmed.

Kabala Villaveski muuseumi külastus

Asub 1,5 km eemal. Veskis saab näha, kuidas väga vanad seadmed teevad lambavillast lõnga. Veski seadmed on aastast 1890 ning on maailmas ainulaadsed.

Paintball (linna- või metsalahing)

Võimalik on metsalahing kohapeal parvemajade kõrval metsas või linnalahing 9 km eemal Raplas. Kuule 500 tk.

Papagoikeskuse külastus

Papagoikeskuse külastus 17km eemal või võimalus tellida papagoid parvedele.

Lisaks pakume

Kelgukoertepargi külastust aastaringselt 16 km eemal. Küsi lisa!

Klaasipuhumist ja klaasimuuseumi külastust Järvakandis (20 km). Küsi lisa!

Helista ja küsi lisa!

+372 51 41 432

Mida külalised räägivad

Vaata teisi tegevusi

Kanuumatkad

Saunaparvematkad

Vesijalgrattad