2019 | Parvematkad | +372 51 41 432

Üritused

wave-white

Parveküla on unikaalne koht ürituste läbiviimiseks. Aitame Teil aktiivseid ettevõtmisi planeerida ning erisuguseid sündmusi teoks teha.

Pidulike ürituste tarvis pakume ka valgeid toolikatteid. Meie kaudu on võimalik tellida õhtujuhte, bände, DJ, moderaatoreid, kõhutantsijaid, hoburakendeid kaarikuga jne.

Pulmad

Miks mitte korraldada pulmapidu erilises ja looduskaunis parvekülas?
Pulmapaiga valimine on üks suuremaid otsuseid, mille te oma elus vastu võtate. Olgu Teie unistuste pulmaks väike ja intiimne koosviibimine või hoopis suurejooneline pidustus, leiate meie unikaalsete parvemajade seast ning kaunist loodusest kindlasti meelepärase lahenduse

Aitame valida just Teile sobiva, mis ühtiks Teie nägemusega ning teeme Teiega tihedat koostööd elu tähtsaima päeva ideaalseks korralduseks. Väga ilusad ja pidulikud pulmad on ka talvel, kevadel ja sügisel. Seega kaaluge kõiki aastaaegu oma pulmapeo ajalisel paikapanekul.

Meil on palju koostööpartnereid, kes aitavad Teil saali kaunistada, olla peojuhiks või pakkuda muusikalist teenindust. Kirjutage või helistage, oleme Teile nõu ja jõuga igati abiks.

Pulmatseremooniate tarvis oleme ka ehitanud spetsiaalse Tseremooniaparve pruutpaarile, mis muudab Teie pulmapeo täiesti ainulaadseks. Lisaks on olemas ka lumivalge aerupaat glamuursete fotode jäädvustamiseks jõel ning pruutpaarile omanäoline kiik päikeseloojangu taustal romantiliste piltide jäädvustamiseks.

Koolitused ja seminarid

Kas olete tüdinenud tavalistest koosolekuruumidest ja soovite kogeda midagi teistsugust?
Kasuta ära meie ainulaadse ujuva parveküla võimalusi, et korraldada meeldejääv ja kasulik koolitus või seminar keset Eestimaa kaunist loodust.
Innukad ideed, avatud mõtted ja edasiviivad lähenemised sünnivad just siin vee peal, ujuvates parvemajades linnakärast eemal.

Oleme valmis Teid aitama valida täpselt sobiv lahendus koolituse või seminari läbiviimiseks meie parvemajades. Kõikides meie parvemajades on olemas dataprojektor, pabertahvel, markerid ja wifi. Laudu ja toole saame paigutada vastavalt Teie soovidele ja osalejate arvule teatristiilis, klassiruumi stiilis, U-kujuliselt või pika lauana. Kõiki parvemaju on võimalik ka omavahel ühendada vastavalt vajadusele.

Organiseerime koolituste ja seminaride jaoks ka kohvi- ja teelaudasid koos suupistetega ning rikkalikku lõunasööki. Peale produktiivset koolitust või seminari pakume ka aktiivset tegevust nii maa peal, vees kui ka õhus. 

Häid mõtteid koolituspäevast või seminarist aitab kokku võtta ka mõnus saun, ainulaadne Ujuv jõevee tõrs (kümblustünn) ning karge jõgi.

Meeskondlikud väljasõidud on hea viis kolleegidega sõbrunemiseks ja stressi maandamiseks. Nii saate anda tiimile võimaluse üksteist väljaspool kontorit tundma õppida. Meeskonna moodustamise käigus muutuvad töötajad motiveeritumaks, nad on teadlikud üksteise tugevustest, nõrkustest ja huvidest ning see aitab neil paremini koos töötada. Koosolekud, mis toimuvad töökohast eemal, suurendavad produktiivsust ning julgustavad uuenduslikult ja loovalt mõtlema. Korraldame mitmesuguseid tööüritustele sobivaid tegevusi looduses. Lisaks kanuu– ja saunaparvematkadele, näete kõiki pakutavaid teenuseid ka lisategevuste lehel

Suvepäevad

Suvepäevad ujuvas parvekülas, kõlab ju hästi…?
Just seda me pakume, kõigest ühe tunni kaugusel Tallinnast. Piisavalt kaugel, et eemalduda linnakärast; kuid piisavalt lähedal, et mitte kulutada liialt aega kohale jõudmiseks. Pakume Teile just vajaliku tegevust nii maapeal, metsas, rabas, õhus kui ka vees.

Meil on piisavalt ruumi ja võimalusi, et panna kokku just Teile sobilikud ning meeldejäävad suvepäevad. Meie parvemajad mahutavad ööbima 50 inimest ning peo- ja koolitusparv mahutab tegevusteks ca 60 inimest.

Lisaks on piiramatu võimalus telkimiseks niidetud muruplatsil parvemajade kõrval. Koostame tegevused vastavalt Teie seltskonna suurusele, eale, sportlikkusele ning soovidele. Pakume rikkaliku cateringi lähtudes just Teie eelistustest või ka võimalust ise valmistada endale hõrgutav grill meie grillparvel.

Aitame Teil valida suvepäevadeks sobiliku bändi, õhtujuhi, DJ või esinejad (kõhutantsijad, papagoid…) jne. Lisaks kõigile eelpool tutvustatud aktiivsetele tegevustele ja toitlustusele on meie kaudu võimalik organiseerida ürituse jaoks telke, välimööblit ja helitehnikat. Oleme igati abiks ja paindlikud ürituse planeerimisel ja teostamisel. Teie poolt idee, meie poolt teostus. Hea idee on korraldada ka suvepäevad stiiliõhtuna, mis haakub parveküla ja veega, näiteks meremehed, mereröövlid, piraadid, madrused jne.

Talvepäevad

Otsite talvel kohta, kus teha  midagi põnevat ja huvitavat, mis asub linnast väljas ja  looduse keskel
Aga palun!  Meie parveküla on avatud ka talvel.  
Aitame Teil korraldada meeleoluka talvepäeva koos sellele järgneva lõõgastava sauna ning peoõhtuga. Vastavalt seltskonna suurusele saate valida sobiliku parvemaja või -majad.

Pakume vastavalt ilmale ka veepealseid tegevusi, kui jõgi on jäävaba. Just talviste ürituste jaoks oleme lisanud oma tegevuste valikusse palju uut ja huvitavat (tõukekelgumatkad, uisutamine jõel, suusamatkad, räätsamatkad rabas, hobusega saanisõit, kalapüük jääaugust jne). Leidub tegevusi ka pimeda aja ning kõleda ilma sisustamiseks.

Üks korralik ja sisutihe talvepäev võiks alata seiklusliku meeskonnamängu või matkaga, seejärel tuleb kasuks kosutav kehakinnitus. Hästi sobib talvise sündmuse sisustamiseks ka tore meisterdamise töötuba kamina ääres, kus saab ühiselt valmistada isikupärase meene savist, klaasist, puidust, paberist või metallist.
Lisaks on võimalus külastada ka Järvakandi klaasikoda ja klaasimuuseumi, kus puhuda sulavast klaasist  tore vaas või voolida lind, loom või muu meelepärane kuju. Teeme koostööd ka lähedal asuva kelgukoerte pargiga, kus saab sõita kelgukoerte rakendiga ja teha fotosid imearmsate kutsikatega.

Peale aktiivset seiklemist saab end üles soojendada kuumas puuküttega saunas või ainulaadses soojavee tõrres (kümblustünn) ning seejärel saab juba sammud seada õhtusöögile või ka tantsuõhtule peo- ja koolitusparvel, mis võib kesta ka varaste hommikutundideni.

Sünnipäevad

Soovid pidada oma sünnipäeva teisiti kui tavaliselt? Oleme valmis Teid aitama. Pakume Teile parvemaju vastavalt seltskonna suurusele ja eelarvele. Lisaks peoruumidele korraldame aktiivseid tegevusi ning vastavalt soovile pakume ka cateringi teenust.

Meie kaudu on võimalik tellida sobilikku bändi, õhtujuhti, DJd või esinejaid (kõhutantsijad, papagoid…) jne. Meie juures on võimalik pidada sünnipäevasid olenemata vanusest ja ilmast, kuna oleme mõelnud kõigele. Lastele pakume sünnipäevasid koos tegelaskujudega, näiteks Pipi, kloun, piraat, elus papagoid jne.

Aktiivsete tegevuste osas pakume seiklusmänge, paintballi, jänesejahti, vesijalgrattaid, kanuusid jne. Seiklustest vähem huvitatutele pakume võimalust külastada Kabala töötavat Villaveski Muuseumi, mis asub ca 1 km Parvekülast eemal.

Veel üritusi, mida meie juures pidada

Võta ühendust!​

+372 51 41 432

Küsi konkreetset pakkumist! Helista või jäta oma kontaktandmed.

Sulge menüü
et
Shares
Papagoi päikses

Aitäh! Teie teade jõudis meieni.

Vastame teile õige pea!!